Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy konstruować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska tudzież adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy aż do nich indywidualny http://www.fabianski.eu e-mail od Ciebie, który skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz w dodatku wysłać je explicite aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, przecież śledzony aż do Ciebie, stąd dostaniesz kredyt gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną i jak wiele prowizji dostaję do mnie?

Będziesz miał 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wejść na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, natomiast wszystkich aktywnych klientów, wspólnie z pełnym raportowania zespołu, wybierane za pośrednictwem warstwę (1 do 5), a wszystkie poprzednie natomiast istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz miał także informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak stąd możesz posłać do nich list elektroniczny zaś wyszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy dodatkowo dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), rzeczywiście wobec tego możesz wysłać do nich list elektroniczny i poinformować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą migiem dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tej chwili zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest sekcja „Zaproszenia” natomiast gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, z którymi miałeś w tym momencie przedtem kontakt. Możesz plus nabywać opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy znosić Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej oraz długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez dyspozycja zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, poprzez które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline prawdopodobnie istnieć ważnym źródłem informacji dla networkingu natomiast konceptualizacji sposobów na intensyfikacja swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój agregat składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie za sprawą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, z tej przyczyny furt masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę hulać banerów?

Banery pozwalają Ci na rozmieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz pieniądze w ciągu każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają tuż przy nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną dzięki Twój odnośnik partnerski aż do 5 layers deep.

Jak raz za razem będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, pod warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy mini ograniczenie wypłaty, który możesz przesiać owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za pośrednictwem Ciebie minimalna wolumen wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje saldo spełni wybrane przez Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w środku pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego ewentualnie PayPal.

Czy mogę przekuć sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji oraz minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odnośnik Preferowana Prowizja nieopodal lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska a adresy e-mail osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość e-mail od momentu Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie posłać je jawnie do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie podobny aż do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, tym samym masz debet dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz czynić prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, jeśliby Twoje saldo prowizji spełnia wybraną z wykorzystaniem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna ilość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, gdy bilans spełni wybrane minimum.