Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się dzieje z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują w rzeczy samej łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, a http://www.idzkowski.pl następny zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz niemało pieniędzy, ponieważ nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, z tej przyczyny twój kadra całkiem mnóstwo rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra prawdopodobnie być zrobić, by przeobrazić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno wyszukać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba też byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje lecz wciąż po to, ażeby NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest starszy rangą sposób.

To wymaga różnych skryptów natomiast wiadomości w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby pomóc Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz wspomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie ponad konkurencję, przeto działaj szybko.

Idź nad wszystko, iżby poczuli się komfortowo zaś ruszyli do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą matka makeover, aliści wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, na przestrzeni podczas gdy oni odzyskać, wynaleźć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, tymczasem zwlekają spośród powodu strachu, tedy rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, podczas gdy ogromnie się cieszy, bo uwielbia osobisty http://www.barej.pl nieznany wygląd i żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane a są obecnie uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je obudzić jest dojść do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, natomiast później poprosić ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, iżby apiać przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna modus była wideta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w przyszłości miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, lub wolno ćwiczyć pracowników, aby przenieść moc więcej spośród tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.