Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby ciągnąć się swoją praktykę podczas gdy rentowny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od chwili bólu aż do zysków w w dużej mierze krótszym czasie zaś spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, i nie jak chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To w tym momencie nie jest na to samo praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz w tej chwili na swoje pomoc całej odpowiedzialności za robienie przychodów. Możesz wciąć czas wolny tudzież potem posiadać błogostan ducha wiedząc, że Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, aby przejąć jest przekuć osobisty personel w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest lecz wciąż menedżerami, zaś istnieje istotna różnica pośrodku „przywództwem” a „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak dochrapać się pewne rzeczy, w czasie jak rząd kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na to samo „zarządzasz” swoim zespołem, to masz lecz wciąż „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz rząd a wizję, w owym czasie Twój całokształt staje się należyty spośród TWOIM celem.

Będą uwielbiać wykonywać pracę w celu Ciebie oraz zyskiwać gwoli Ciebie pieniądze, ponieważ wiedzą, dokąd zmierzasz i chcą być tego częścią, ponieważ to wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by przekuć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się znajdować się rozpraszaczami zaś pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes plan natomiast przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, by łapać się planu. Zamiast opuszczać z jednej okazji na drugą, pozwalają, żeby ich plan pracował gwoli nich zaś przynosił stały ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej niż szczęśliwi, iż mogą odwzajemnić się wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty natomiast doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bo uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem i opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom oraz rodzinie.

Sekretem jest metamorfoza skupienia się na tym, jak wiele ta jedna podejście jest czata w celu Ciebie vs. jaka jest atut LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, toż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy pacjent wraca ponownie tudzież na nowo tudzież odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl tudzież rodziny.

Jest owo długoterminowy przyspieszenie staż poprzez relacje, natomiast nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego natomiast drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przez chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak ażeby pani wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy gros chirurgów, Twój idealny schemat biznesowy byłby:

Prawie pod każdym względem kierowany przez Twój zespół
Zorganizowany natomiast usystematyzowany
Wspaniałe miejsce pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów oraz przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwa razy większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący wielkość oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę tudzież elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki notorycznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / ewentualnie która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy większość chirurgów, twoja obecna rzeczywistość całkiem nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają mało życia niezależnie od swoją praktyką, skoro czują się nie zważając na kontrolą natomiast martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów czy też pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, bowiem nie wiedzą, podczas gdy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, by ich rutyna pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto dobra informacja … wolno osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej a zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce dokładnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, żeby przekuć w czyn swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia odkąd stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu i ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na przyspieszenie praktyki.